ŚDM.Lizbona 2023

Nikogo nie trzeba przekonywać, że Światowe Dni Młodzieży (niezależnie od miejsca ich organizacji) 
są wydarzeniem wyjątkowym. Setki tysięcy młodych z całego świata, nowe kraje, nowe obyczaje nowe znajomości. Zwiedzasz, poznajesz i przeżywasz. Zapraszamy cię do Lizbony. Proponujemy 2 wersje wyjazdu. Ale wszystko się tworzy, nie mamy na razie wielu szczegółów. 23 czerwca w salkach przy bazylice o 19.00 będzie spotkanie organizacyjne, tam przedstawimy już coś konkretnego. Póki co zapisuj się i powiedz innym ! Grupa Rybnicka to połączenie rybnickich parafii i DAR – duszpasterstwo akademickie.

 

1) Wybierz jedną z dwóch zaproponowanych opcji. 
2) Zgłoś swój akces do wyjazdu, przesyłając do nas swoje dane. Formularz na fejsie/Lizbona z Rybnikiem 2023
3) Oszczędzaj pieniądze na wyjazd (gdy podane zostaną koszty pakietów ŚDM, poprosimy Cię o wpłatę zaliczki; w pierwszej kolejności opłacić będzie trzeba bilety lotnicze).

 

To jest formularz dla chcących wziąć udział w wydarzeniu. Każda ze zgłoszonych tu osób otrzyma maila z potwierdzeniem wpisania na listę. Wiedz, że przekazując potrzebne do ubezpieczenia dane osobowe, wyrażasz zgodę na ich przechowywanie przez organizatora wyjazdu (wyłącznie dla celów związanych z jego organizacją). Odpowiedzialnym za to jest Parafia św. Antoniego w Rybniku. 
Z ramienia księży – ks. Marek Bernacki (tel. 607 162 073) i ks. Wojciech Iwanecki

Zapamiętaj mnie (90 dni)

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia św. Antoniego w Rybniku, siedziba: Rybnik, Mikołowska 4.