Rybnicki Wieczór Chwały

Na czym polega Wieczór Chwały?

 

Przede wszystkim na skupieniu się wokół dziękczynienia i chwalenia Boga, więc czymś oczywistym jest to, że płynie z tych spotkań naturalny optymizm. Jesteśmy przekonani, że aby móc rozmawiać o wierze, o Panu Bogu, trzeba przede wszystkim pokazać, że wiara to nie jest zbiór zasad moralnych, to żywa więź z Jezusem. Jest tym, co człowieka ożywia, pobudza do działania, nadaje sens.

 

Wieczory Chwały to modlitwa zintegrowana z żywą muzyką (zespół muzyczny w pełnym składzie), z piosenkami pełnymi Ducha Bożego wykonywanymi przez 35 osobowy chór złożony z osób w różnym wieku, z różnych miast takich jak: Rybnik, Czuchów, Jastrzębie, Katowice, Książenice, Pszów itd;

 

To również modlitwa słowem… pozytywnym, pokrzepiającym, zanurzającym w najgłębszym sensie życia w Panu Bogu. Chcemy bardzo wyraźnie pokazać, że wiara nie stanowi tabu szczelnie strzeżonego w murach kościoła.

 

Można się zastanawiać, czy ma to sens. Można, ale czy nie prościej przyjść, doświadczyć, zobaczyć? Mając świadomość, że nic tak nie zbliża do Boga, jak wspólna modlitwa podtrzymywana śpiewem, pragniemy w ten sposób doświadczać Jego Radosnej Obecności.

 

Zapraszamy wszystkich, którym czas na to pozwala i pragnęliby ubogacić te spotkania darem swej obecności.

 


 

Więcej na stronie: http://wieczor.rybnik.pl

Zapamiętaj mnie (90 dni)

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia św. Antoniego w Rybniku, siedziba: Rybnik, Mikołowska 4.