Podkarpacie.2 dni

Wycieczka PODKARPACIE2 DNI

Łańcut – Markowa – Przeworsk - Leżajsk - Szczebrzeszyn

 

Termin: 10.05 – 11.05.2024

          

1 dzień: Przejazd  na Podkarpacie do Łańcuta na spacer po zespole zamkowo  – parkowym (Zamek Lubomirskich i Potockich  –  który zobaczymy z zewnątrz jest jedną najbardziej okazałych i dobrze zachowanych rezydencji barokowych w Europie, park XVIII – XX wiek).

Wstęp na zwiedzanie Storczykarni (która składa się z części ekspozycyjnej, zaplecza podzielonego na trzy strefy klimatyczne oraz kawiarni letniej)

Przejazd do Markowej na krótkie zwiedzanie Muzeum Polaków Ratujących Żydów podczas II wojny światowej im. Rodziny Ulmów. Wyjazd do Przeworska, zwiedzanie Rynku, czas wolny. Dalsze zwiedzanie: zespół gotyckiego obronnego klasztoru Bożogrobców, Bazyliki kolegiackiej Ducha Świętego – jeden z najcenniejszych obiektów gotyckich w Polsce, wzniesiona w latach 1430–1473, z fundacji Rafała Tarnowskiego. Rynek. Przejazd do Leżajska na obiadokolacje  i nocleg.

 

2 dzień: Śniadanie. Leżajsk. Radecznica – Sanktuarium św. Antoniego. Msza św. czas wolny. Przejazd do Szczebrzeszyna na zwiedzanie: szczebrzeszyńskie chrząszcze, synagoga, cerkiew prawosławna, Muzeum Starych Zegarów i renesansowy kościół św. Mikołaja. Czas wolny. Powrót.

 

Koszt: 250 zł

  1. Przejazd autokarem
  2. Nocleg w domu pielgrzyma w Leżajsku
  3. Obiadokolacja i śniadanie
  4. Przewodnik w pierwszym dniu
  5. Ubezpieczenie

 

Cena nie obejmuje biletów wstępu do Łańcuta, Markowej – ok. 50 zł

 

Informacje i zapisy: Parafia św. Antoniego w Rybniku, ks. Proboszcz  607 162 073

Zapamiętaj mnie (90 dni)

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia św. Antoniego w Rybniku, siedziba: Rybnik, Mikołowska 4.