KOLĘDA

KOLĘDA       2022/23

 

27.11, ndz, 14.00          

  1. Piasta 1,7,9,13                                    

  1. Piasta 4,6,8,12             
  2. Piasta 14,16,26,28
  3. Piasta 15,17,19,23,27,29/31               

2.12, pt, 15.30               

5. Ogródki 1-18                                       

  1. Na Górze 3-25

3.12, sb, 14.00               

7. Długosza 4, 4a, 10                               

  1.              Długosza 7,8,11,12,13                         
  2.              Damrota i Ligonia                               

4.12, ndz, 14.00

10. Mariańska 1-10                                 

  1.              Orzeszkowej, Solskiego                     
  2. Zajezdna                                            

9.12, pt, 15.30               

13. Mariańska 12-34                               

  1. Św. Antoniego 19,25                         
  2. Św. Antoniego 21/23                         
  3.              Św. Antoniego 1-15                           

10.12, sb, 14.00            

  17. Św. Antoniego 2-22, Wyzwolenia 2,8a, 10e  

  1. Myśliwska 3-5, Wyzwolenia 61-87   
  2. Wyzwolenia 40
  3. Wyzwolenia 42

11.12, ndz, 14.00           

21. Wyzwolenia 28,34,36,36a                 

  1. Wyzwolenia 3-59
  2. Wyzwolenia 32,38

16.12, pt, 15.30             

24. Wyzwolenia 27,29                             

  1. Wyzwolenia 22 a-c                            

17.12, sb, 14.00             

26. Wyzwolenia 20 a-c                            

  1.              Wyzwolenia 18 a-c                            
  2. Wyzwolenia 16 a-c                            

18.12, ndz, 14.00           

29. Wyzwolenia 10 a-d                           

  1. Wodna 2-31, Opalowa 7-27
  2. Wodna 32-69                                    

19.12, pon, 15.30          

32. Żużlowa 10,12ab - 48, 27, 27d,70-96 

  1.              Myśliwska 38-55, Zajęcza 1-20         
  2. Plater 1-21, Modrzewskiego 3-22
  3. Myśliwska 7-39

20.12, wt, 15.30            

36. Webera 24,25,29,32; Strzelecka 4-6, 8-50    

  1. Żużlowa 47-59; Kasprowicza 57        
  2. Pod Wałem 35-64                             

21.12, śr, 15.30             

39. Kolonki 11-1,Leśmiana 1-36             

  1. Strzelecka 78-87, Nadbrzeżna 59a-101         
  2. Pod Wałem 2-32                               

27.12, wt, 15.00            

42. Karłowicza 73, Olszowa 3-23            

  1. Nadbrzeżna 9c-57a                           
  2. Pszczela, Strzelecka 7-61
  3.              Olszowa 25-62                                  

28.12, śr, 15.00             

46. Fredry 2-33                                       

  1. Jagiełły 4-40                                      
  2. Jagiełły 5-43                                                   
  3. PCK 3-31, Różana, Niemodlińska

29.12, czw, 15.00          

50. Staszica 4,8,9; Wysoka 23, 25, 28     

  1. Widok 2-19                                        
  2. Różańskiego 1-10,Astrów 1-6, Webera 4-14a            

30.12, pt, 15.00             

53. Różańskiego 11-26, Wspólna 1-12                              

  1. Asnyka 8-30, Kasprowicza 33-50
  2. Kusocińskiego 4-30, Marynarska 3-13                        
  3. Sybiraków 18, Mikołowska 14-92, Przemysłowa 2

2.01, pon, 15.30           

  57. Kasprowicza 1-32                                           

  1. Poniatowskiego 37-58             
  2. Poniatowskiego 11-36, PCK 4                        
  3.              Poniatowskiego 1-10c, Gogola 6-19              

3.01, wt, 15.30              

61. Karłowicza 15-68                                           

  1. Karłowicza 20a,b                                                                      
  2. Karłowicza 3-10
  3. Karłowicza 2c

4.01, śr, 15.30               

65. Karłowicza 2b                                                 

  1.              Karłowicza 2a                                                 

5.01, czw, 15.30            

67. Karłowicza 2                                                   

  1. Wielopolska 4-6a, Cicha 2-6a,                       
  2. Mikołowska 20,130,132,134
  3.              Mikołowska 51-89                                          

7.01, sb, 14.00               

71. Mikołowska 27-37                                          

  1. Basisty 3-20, Matejki 2-15
  2.              Wojska Polskiego 1-16, Żwirki i Wigury 1-18                          
  3. Kochanowskiego 3-16, B.Więźniów Pol. 2-10

8.01, ndz, 14.00

75. Strz.Bytomskich 3-12, Wita Stwosza 1-15                   

  1.              Strz.Bytomskich 14-34                                   
  2.              Kraszewskiego 3-10, 1,2abc              

9.01, pon, 15.30            

78. Powstańców 28-100                          

  1.              Powstańców 33-63                                         
  2.              Mikołowska 1-5, Powstańców 7-25  
  3.              Staiera 1-14, Łokietka 3-28               

10.01, wt, 15.30           

  82. Chalotta 8                                         

  1.              Chalotta 6                                         
  2.              Chalotta 4                                         

11.01, śr, 15.30         

    85. Chalotta 2                                         

  1.              Szafranka 8-14a, Białych 14-20        
  2.              Wysoka 2-8,16,19,21                        

12.01, czw, 15.30          

88. Białych 6,6a,8a,10,10a,12                

  1.              Białych 2-4                                        
  2.              Mickiewicza 1-8                                

13.01, pt, 15.30             

91. Kościuszki 30,31a,33                         

  1.              Kościuszki 24,26,28,30,32/34            
  2.              Kościuszki 19,27a,29,29a                  

14.01, sb, 14.00             

94. Kościuszki 12,14,16,18,20,20a,22     

  1.              Hutnicza 5-41, Kościuszki 17
  2.              Kościuszki 9,11,13abc                       

15.01, ndz, 14.00           

97. Saint Vallier 2,6a-b,8,10                   

  1.              Saint Vallier 1,3,5,7                          

16.01, pon, 15.30          

99. Żorska 3-29, 18-54                            

  1.              Żorska 88-124b /PARZYSTE/           

17.01, wt, 15.30           

101. Żorska 126a-148 /parzyste/            

  1. Żorska 87-135 /nieparzyste, Prosta 155d

18.01, śr, 15.30             

103. Żeromskiego 42-63, Brzezińska 57d, 103b  

  1.              Żeromskiego 2-22                                        

19.01, czw, 15.30        

  105. Żeromskiego 19-40f, Pogodna 4ab, Brzezińska 61b,71d, Prosta 82d,84d,184c

  1.              Prosta 193a-d, 195c,Zakątek 19c, Studzienna 35,47, Zbożowa 2-9   

20.01, pt, 15.30             

107. Prosta 23,189,190, Zakątek 17-34               

  1.              Studzienna 48-59b, Wąska 2-24, Ciasna      

21.01, sb, 14.00            

  109. Pogodna 16a-ł, w, 20l,20a-e,24e                 

  1.              Pogodna 7-12a,23-28                                   

22.01, ndz, 14.00            111. Miarki 61, 31-59,69a                                   

23.01, pon, 15.30           112. Miarki 66-89                                                

24.01, wt, 15.30             113. Brzezińska 3-19,21-86                                  

25.01, śr, 15.30              114. Brzezińska 4-22, Słowackiego2-30, Żelazna 8          

26.01, czw, 15.30           115. Przyjaźni 3-20                                                            

27.01, pt, 15.30              116. Ogrodowskiego 29,41-52, Zakątek 2,2a-16,9a         

  1. Kolęda dodatkowa

28.01, sb, 14.0                118. Kolęda dodatkowa             

 

W blokach od dołu – od pierwszego numeru, w domkach od najniższego                   

                         

Zapamiętaj mnie (90 dni)

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia św. Antoniego w Rybniku, siedziba: Rybnik, Mikołowska 4.